Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Olyan egyetemre menjek, ami...

Olyan egyetemre menjek, ami szimpatikus nekem vagy olyanra, aminek nagy híre van, de nem vagyok meggyőződve arról, hogy a képzés jobb lenne ott?

Figyelt kérdés

2022. febr. 9. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Olyanra, amelynek nagy híre van. Kívülről nem tudod megítélni, hogy egy egyetem mennyire lesz “szimpatikus” belülről illetve a karriered során. Csak a rangsor számít amikor választasz, meg hogy mennyit kell utazni illetve fizetni.
2022. febr. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%

Mivel Magyarországon a egyetemek driodokat képeznek az összeszerelő multiknak, hogy ne kelljen magasabb bért fizetni, mindegy, hogy hova mész.

Orvosi képzés még tartja magát, bár ott is eszközhiány, fertőzésveszély van.

Egyetemeken elavult jegyzetek, tananyag, nemtörődöm, motiválatlan tárok, nem gyakorlatorientált képzések.

2022. febr. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
68%
a -> az
2022. febr. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!