Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha jelentkezem a ZMNE BJK...

Ha jelentkezem a ZMNE BJK hadmérnőki szakára és felvesznek, utánna átjelentkezhetek a ZMNE KLHTK kat. Vez szakára?

Figyelt kérdés
2010. szept. 10. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
melyik szakára jelentkeznél, és milyen eredménnyel kerültél be?
2010. szept. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ja látom katonai vezetői...

hát ahhoz kell egy alapfokú angol nyelvvizsga és egy alkalmassági vizsga is és kb 400pont. De ha felvesznek a zrínyire nem vesznek csak úgy át, úgy tudom ha katonai szakra mész akkor újra kell felvételizni...

amúgy én is a ZMNE-BKMK, had-és biztonságtechnikai szakára járok és nekem ezt mondták a tanulmányi osztályon.

2010. szept. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tehát ha felvesznek a BJK had-és bizt technikára(katonaira) akkor csak úgy mehetek át a KLHTK-kat vez.szakára ha újra felvételizek?

Mert hallottam olyat, hogy az alapkiképzés után (ami mind a 2 szaknak van) ha van hely a katvezen(mert valaki leszerelt a kiképzés során) akkor átvesznek.

2010. szept. 11. 09:18
 4/5 anonim ***** válasza:

hát ezt nem tudom sajnos mi van akkor ha vki leszerel...

nekem annyit mondtak hogy újra kell felvételizni. De miért nem egyből a katonai vezetőire jelentkezel? Én egyébként nem ajánlom a biztonságtechnikait, kivéve akkor ha nagyon szereted a matekot fizikát és a műszaki tárgyakat.

2010. szept. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
sajnos nem valószínű ho összejön a 400 pont:(
2010. szept. 11. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!