Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Logisztikai mérnök, vagy...

Logisztikai mérnök, vagy közlekedési mérnök?

Figyelt kérdés
Logisztikai mérnök, vagy közlekedési mérnök? Melyik éri meg jobban? Mik a különbségek?

2022. febr. 10. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Semelyikkel, mind a kettő alibi mérnöki terület.
2022. febr. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
78%
Cáfolom az előzőt, nálunk a KJK-n iszonyat nagy szívás a Közlekedésmérnöki is, de nincs elhelyezkedési problémájuk. A Logisztika valamivel könnyebb nálunk, nincs pl. Hőtan tárgyuk.
2022. febr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anno sok egyetemi volt ismerősöm panaszkodott a közlek mérnök szakra utólag, hogy tized annyi àlláslehetősègből lehetett válogatni mint mondjuk egy gèpèsz vagy villamos mèrnöknek. De ezt te is megnèzheted. Profession.hu keresőbe ìrd be, hogy mennyi közlekest keresnek ès mennyi egyéb mèrnokot. És az a gond, ahol kevesebb a lehetőség ott kisebb a verseny a munkaeroert ès szolidabbak a bérek.
2022. febr. 11. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy közlekes ismerősöm, aki utólag mondta, hogy inkább logra kellett volna jelentkeznie...nem tudom mennyire mérvadó egy ember véleménye mondjuk.


2-esnek pedig mondanám, hogy a SZE-n van hőtan logosoknak is.

2022. febr. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Közlekedésmérnök nem éri meg, itt vagyok a MÁVnál 220 nettóért diplomával több év tapasztalattal. A sulinkból azok maradtak idehaza közlekedésmérnökként dolgozni akiknek volt hátszelük, szülői támogatás. Közlekedésmérnök kb annyit keres mint egy betanított munkás, több sulistársam CNC-snek, ment el, meg többen kimentek Ausztriába kulimunkát végezni.
2022. júl. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kozleket én sem ajánlom
2023. ápr. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!