Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 30 tételt hány nap alatt...

30 tételt hány nap alatt lehet megtanulni? Lehetséges 1 nap alatt is? ha igen akkor mennyi szünetekkel?

Figyelt kérdés

2022. febr. 13. 06:21
 1/8 anonim válasza:
90%

Sok mindentől függ az eredmény:

Milyen terjedelmesek a tételek,

Mennyire vagy befogadóképes az adott anyagra stb...


De, hogy ha sikerül is bemagolnod, még nem biztos, hogy érted is, és az a legfontosabb szerintem.

2022. febr. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :) 1 oldalasra dolgoztam ki mindegyiket, érdekel az anyag, de még sose foglalkoztam vele, Eladóin vagyok.
2022. febr. 13. 06:50
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én napi egyet szoktam.

Úgy még talán emlékszem az elején tanultakra is.

2022. febr. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
6 napom van rá
2022. febr. 13. 09:01
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor célszerű lenne a napi 5 😆

Próbáld ki azt,hogy a lényeget felveszed hangrögzítővel,aztán csinálod a dolgod mellette és közben egész nap hallgatod,amikor megteheted.

Végül próbáld meg legalább egyszer valakinek felmondani.

2022. febr. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1 nap alatt elég húzós, de nem lehetetlen. 2-3 nap a reális. De egyébként amíg kidolgoztad már félig meg is tanultad. Én legalábbis úgy szoktam tervezni, hogy 1-2 nap kidolgozom 1-2 nap átnézem, de ez csak a vizsgaidőszak elején megy, a végére elfáradok. És a kidolgozás része alatt történik a megértés. Az átnézés alatt pedig ellenőrzöm mire emlékszem.
2022. febr. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
11%
30 oldal 1 nap alatt? Ne vicceljünk már, sima ügy
2022. febr. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne azt próbáld meg, hogy megtanulod, hanem mindegyiket olvasd el kétszer. Amikor először olvasod, legyen a kezedben egy ceruza, és a fontosabb részeket húzd alá, és másodszor már csak az aláhúzottakat olvasd el. Ami megmarad belőle, megmarad, ami nem, nem. Sajnos folyamatosan kell tanulni, nem kampányszerűen.
2022. febr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!