Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 11 oldalt 1 nap hány óra...

11 oldalt 1 nap hány óra alatt tanulnátok meg? Tömény száraz anyag és nem nagyon érdekel a téma.

Figyelt kérdés
2012. szept. 13. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
11 oldal az mi...egyetemen 800at kell megtanulni 1 hét alatt.
2012. szept. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

írd le a lényeget egy lapra, körmondatok nélkül, lényegretörően, aztán azt olvasgasd, takard le témánként, mondd fel,


aztán a rövidített verziót is rövidítsd le = csak címszavak, és arról beugrik majd amit olvastál, és elég lesz a címszaakat megtanulnod,


nekem ez szokott segíteni


meg suliba menet átolvastam 1x 2x akkor megmaradt egy kicsit

2012. szept. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
11 oldal = max 2 óra! És akkor már lógattad a lábadat.
2012. szept. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elsős gimis vagyok 15 oldal földrajzot háromnegyed óra alatt tanultam meg.
2013. márc. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem érdekel a téma, akkor olyan 1-2 óra, de akkor tényleg nagyon utálom az egészet.

Most volt az irodaom vizsga, 8 tételt tanultam meg 3 óra alatt. Egy tétel 2-3 oldal volt és én nem szeretem az irodalmat.

16/L

2017. máj. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!