Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Villanyszerelő tanfolyam...

Villanyszerelő tanfolyam munkáltató által?

Figyelt kérdés

31 éves vagyok, és a jelenlegi munkahelyemen el akarnak küldeni villanyszerelő tanfolyamra, ami már 2 éves lesz, de semmi konkrétat nem lehet tudni az indulásról, és magáról a tanfolyam részleteiről sem. Fizetné a cég, és amíg suliban vagyok, nem kellene bemennem dolgozni sem. Na most a probléma ott kezdődik, hogy túlzottan nem érzem azt, hogy lenne ehhez a villanyszerelős dologhoz affinitásom, viszont ha nemet mondok, elképzelhető, hogy új munkahelyet is kereshetek.

Ti elvégeznétek? Vagy keressek inkább mást, és engedjem el ezt az évekig tanfolyamra járok dolgot?


2022. febr. 16. 11:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Fizetné a cég, és amíg suliban vagyok, nem kellene bemennem dolgozni sem."

Még szép! :DD

De mennyi fizetésemelést kapnál utána????? Erre azért majd kérdezz rá, ha megint rákezdik.

2022. aug. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Melyik város? Budapesten vannak fizetős tanfolyamok hétvégi oktatással pl OKTÁV-nál. Ha felétek nem indul ilyen tanfolyam, akkor maradnak a szakközépiskolák, ahol legjobb esetben esti oktatásra tudsz beiratkozni heti 2-3 alkalmas esti tanórákkal.
2022. aug. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Budapest
2022. aug. 22. 14:33
 14/14 A kérdező kommentje:
Lehet jobban járnék,ha fognám, és elvégezném fizetősön saját magamnak... Cégtől függetlenül.
2022. aug. 22. 14:43
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!