Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy működik, ha közgazdaságta...

Hogy működik, ha közgazdaságtant szeretnék tanítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


1 év múlva egyetem választás előtt fogok állni. Olyan problémám van, hogy jelenleg kereskedelmi szakközépiskolába járok, és az egyetemen szeretném ezt tovább tanulni, illetve később tanítani is.

Ezt hogyan lehet megoldani, vagy hogy működik?


A komáromi Selye János egyetem hallgatója leszek. - azért ilyen biztos, mert itt élek Szlovákiában és más ország törvényeit nem fogom megtanulni, illetve azt itt el sem fogadják. A másik indok, hogy nem jelentkeznék szlovák nyelvű egyetemre.


Nézegettem a Tanári karon, de ott csak a tipikus "rendes" tantárgyak tanulhatók. A Közgazdaságin pedig nem lehet felvenni pedagógia tárgyat.


Valaki elmondaná hogy működik?

Előre is nagyon köszönöm <3


2022. febr. 22. 21:14
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

10. Köszönöm, igen már érdeklődtem itt is, így is működik nálunk is.


Szerintem a szövegből amit írtam egyértelmű, hogy Felvidéken szeretnék tanítani, ezért nem is lenne jó a magyarorszagi egyetem a magyar törvényekkel

2022. febr. 27. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!