Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudomány napjára egy Gazdasági...

Tudomány napjára egy Gazdasági karra milyen előadót hívnátok?

Figyelt kérdés
valaki olyan előadóra gondolok aki gazdasági témában jártas és egyetemistáknak érdekes lehet
2022. febr. 24. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:

"olyan előadóra gondolok aki gazdasági témában jártas"

Mondjuk hívjatok meg egy közgazdászt?

2022. febr. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Valami nagyobb volumenű személyre gondoltam nem a szomszéd közgazdásza!!!aki "miatt"el is jönnek a hallgatók
2022. febr. 24. 13:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Őszintén kíváncsi lennék, ilyen írásképpel, ami már érettségivel is gáz, és ennyi kreativitással hogy kerül valaki olyan helyzetbe, hogy egyetemistáknak bármit is szervezzen.

Nem tudom, milyen egyetemről van szó, de felteszem, van az egyetem környékén olyan munkáltató, ahol több száz, akár több ezer embert alkalmaznak. Például annak egy közép- vagy felsővezetőjét. Vagy valamilyen hivatalnokot. Például egy szintén közép- vagy felsővezető NAV-os is tudna érdekes dolgokat mondani. Vagy valakit, aki a KKV szektorban alkotott maradandót, sikeres befektető, start-upper, stb.

2022. febr. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából ezzel semmit nem mondtál :) Ki mondta hogy az egyetem környékéről keresek?!Ez egy szimpla kérdés volt hogy kit hivnának. Nekem van ötletem csak érdeklődöm kit látnának/hívnának szívesen de ha érdemben válaszod nincs minek is írsz? Én pedig nem hiszem, hogy neked olyan magas végzettséged lehet, mint amilyen nagyra tartod magad,de hogy eloszlassam a kételyeid egyetemista vagyok méghozzá államim ;)
2022. febr. 24. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!