Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tanárképző, vagy mentőtiszti...

Tanárképző, vagy mentőtiszti főiskola?

Figyelt kérdés

Melyiket választanád?

Tanárként biológia-kémia, vagy biológia-angol szak jöhetne szóba, mert ezekben vagyok jó. Már van egy nyelvvizsgám, így az nem lenne probléma a diplomaszerzésnél.

Ha elvégezném a mentőtisztit, akkor azzal tudnék tanítani elsősegélynyújtást, vagy egy eü-i tanári végzettséggel egészségügyi szakgimnáziumban egészségügyi ismereteket (ez tudtommal 2 év a mentőtiszti után).

Melyiket választanád szívesebben?



2022. febr. 24. 15:39
A kérdező szavazást indított:
Tanárképző
Mentőtiszti
14 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha muszáj ezek közül választani, akkor biosz-angol, azzal még mindig el tudsz menni nyelviskolába, ha a közoktatás nem jön be.


A mentőtisztit (legnagyobb lemorzsolódású eü. szak) elvégezni csak azért, hogy aztán tanárrá képezd magad, egyáltalán nem éri meg.


De igazából sem a közoktatást, sem az egészségügyet nem tudom jó szívvel ajánlani.

2022. febr. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egek. A diplomás apoloin ugyanúgy lehetsz eü tanár, de a mentőtisztit megcsinalni csak ezert konkret ongyilkossag, raadasul atlagban min. 6 ev, mire elvegzi egy hallgato, vagy soha eleteben nem kap diplomat.


Szerintem a biosz, angol sokkal jobban megeri, es tobb a lehetoseged is, a tiszti oedig hungarikum. Ja, amugy oda jarok, de el fogok menni, mert lehetetlennek erzem. Most kellene vegeznem, de nem fogok sajnos.

2022. jún. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!