Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha mentőtiszti karra jelentkez...

Ha mentőtiszti karra jelentkezek, akkor a későbbiekben jelentkezhetek szakirányú mesterképzésre?

Figyelt kérdés

Szóval most vagyok végzős, és mentőtiszti-re szeretnék továbbmenni. Érdekelne, hogy a 4 év elvégzése után, tudnék-e jelentkezni klinikai kutatási munkatárs, szakirányú mesterképzésre?

Vagy ehhez esetleg komolyabb kritériumok (fogorvosi, gyógyszerészi..) szükségesek?


Köszi.



2020. nov. 6. 08:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia. Ne jelentkezz ide...

Vagy ha tényleg iszonyatosan kitartó szemelyiseged van es nem tantorodsz el, ha folyamatosan aláznak. 4 év után mondom, h eletem egyik legrosszabb döntése volt ide jelentkezni... ha gondolod, írj privatban.


A kérdésre valasz: ugy tudom, nem

2021. jan. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Illetve kutatni tudsz, de akkor phd-znod kell
2021. jan. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jaj, nehogy ide gyere... az elmúlt hetekben konkrétan napi szinten bőgök, pedig még az idén nem csúsztam, de már csak 1 lehetőségem maradt, és simán megint elveszítek egy csomó időt, befektetett energiát, átvirrasztott éjjeleket, sikerélmény is csak addig tart, amíg valami másból meg nem húznak... én hetek óta brutál sz*r állapotban vagyok ettől a szaktól, pedig ez az életem, nade.. milyen áron? s én azok között vagyok, akik elsőnek jelölték anno, nem volt más tervem, célom, én ezt akartam, de lassan már semmi nem motivál.. céljaveszettnek érzem magam, és fogalmam sincs, mihez fogok kezdeni, ha nem fejezem be... pénz rengeteg van benne, és sok száz ősz hajszál, 23 évesen.. kb lehetetlen végezni, egyáltalán nem ajánlom..
2021. jan. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!