Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Esti suli/Hogyan tudok átmenni...

Esti suli/Hogyan tudok átmenni gimiből esti suliba?

Figyelt kérdés

Sziasztok 16 éves vagyok, gimis.

Nagyon át szeretnék menni esti suliba,mivel a gimi nem megfelelő számomra. A tanárok szemetek és nem megértők. 215 óra hiányzásom van a betegségem miatt. Egyes tanárok nem képesek megérteni és még ki is akarnak velem b*szni.! Ami miatt kezdek depis lenni. És tehetetlennek érezni magam. Hiányzások miatt beírkálják az egyeseket hiába vagyok jó tanuló, nem számít nekik, az a céljuk, hogy le vigyék az átlagom. KÉRLEK TITEKEZ SEGÍTSETEK, TÁNÁCSOKKAL,TAPASZTALÁSOTOKKAL!😊 AKI VOLT ESTI SULIN, MI A VÉLEMÉNYETEK, KÖNNYEBB VAGY NEHEZEBB? MINDEM INFÓ JÖHET



2022. márc. 1. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Esti sulit munka mellett szoktak, azt pedig 18 évesen vállalhatsz (rendes munkát, nem diákmunkát). Szóval neked ez még sajnos korai. Inkább egy másik gimibe menj át.
2022. márc. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

A hianyzasok miatt ugyis evet kell ismetelned, nem? Ha igen, akkor az esti suliban is. Es ott is be kell am jarni.

Ha valoban a betegseged miatt hianyzol ennyit, akkor szerintem jobb lenne, ha magantanulo lennel.

2022. márc. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Furcsállom, hogy jó tanuló vagy, mégis szemétkednek veled a tanárok, de fogadjuk el, hogy így van.


Az esti iskola sokkal nehezebb, a legtöbb dolognak magadnak kell utánajárnod. Hidd el, hogy ha estire beiratkozol, vissza fogod sírni a nappalit. A legjobb megoldás talán az lenne, hogyha nappalira iratkoznál át másik iskolába.

2022. márc. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Átíratkozik, ha átveszik, ami nem kötelező.

Tanulj, pótolj, szedj magadra valami intelligenciát is, mert a stílusod felháborító.

Egyébként magántanuló státusz már nincs, csak mondom.

2022. márc. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor egyeni tanrend, tokmindegy, lehet kervenyezni, pont az olyan esetekre, mint a tartos betegseg, csak mondom.
2022. márc. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5. Gondolod, hogy tartós beteg, én nem hinném.
2022. márc. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
NEKEM nem nehezebb az esti iskola, sőt, könnyebbnek mondanám, de én tanultam már önállóan, voltam magántanuló, szóval ez attól is függ, mennyire vagy önálló, mennyire tudsz önállóan is tanulni. Egyébként nekem jó tapasztalataim vannak az estivel. Az órákon lényegretörőek a magyarázatok, nem megy az időhúzás, elvégre nincs annyi idő, hogy felesleges, a tananyag szempontjából lényegtelen dolgokkal foglalkozzunk. A bejárásokat nem veszik szigorúan (legalábbis nálunk), mivel tekintettel vannak arra, hogy sokan dolgoznak, egyeseknek akár családjuk is van és mindenki saját akaratából iratkozott be az iskolába, nagykorú, a mi felelősségünk. Tehát ha valaki hiányzik akár hetekig, de elintézi az igazolást, akkor senki nem fogja kérdezgetni, hogy miért hiányzott, hol volt, miért nem jött be.
2022. márc. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!