Lehetek rendőr?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most tovább tanulós vagyok. Rendőr szeretnèk lenni. Ha netalán nemi problèmám lenne, here vagy valami, fel vennènek? Kèrlek szèpen segítsetek.

2022. márc. 13. 18:28
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
71%
Nem. Sajnos ha heréd van vagy valami, akkor nem lehetsz rendőr.
2022. márc. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
90%

bakker...percek óta visítva röhögök, már a könnyeim folynak.

Te már rendőr vagy :D

2022. márc. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Én komolyan kérdeztem 😂😂
2022. márc. 13. 19:43
 4/29 anonim ***** válasza:
Sejtettem, hogy komolyan kérdezed. Ennyi értelmi képességgel nem nagyon lehetsz.
2022. márc. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Komolyan nem jön a kérdésre normális válasz......
2022. márc. 13. 20:16
 6/29 anonim ***** válasza:
Előbb nirmális kérdést kellene feltenned barátocskám.
2022. márc. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
A kèrdèssel mi a baj? Ez az oldal azért van kérdezzünk.
2022. márc. 13. 20:39
 8/29 anonim ***** válasza:
Jól mondod. De értelmesen kellene kérdezned. Az eddig nem sikerült.
2022. márc. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Neked meg normálisan kène írni. Vagy az nem megy? "Előbb nirmális kèrdèst kellene feltenned barátocskám"
2022. márc. 14. 08:15
 10/29 anonim ***** válasza:
84%

Most továbbtanulós vagyok, egy szó. De mi a fenét tanulsz tovább? Megvan a 6 általános, de még folytatod, mert még kötelező? Vagy sikeresen elvégeztél egy egyetemet, de doktorálni is akarsz?

***

Rendőr szeretnék lenni. E majdnem tiszta beszéd, de sokféle rendőr van. Trafizni akarsz, vagy gyilkosok után nyomozni? Esetleg a TEK érdekel?

***

Ha netalán nemi problémám lenne…

mire gondolsz? Nemi betegségre? Vagy meleg lennél? Esetleg botocskád is van, meg cicikéd is?

…here vagy valami… Mi van a heréddel? Férfi vagy? Egy sincs, csak egy van, kettő van, nő vagy és mégis rendelkezel ilyennel is? Vagy mi a fenét akarsz a tökeiddel?

Felvennének egy szó.

***

Esetleg a rendőrség oldalát nézted már? Hátha ott nem olyan hülyékkel kell küzdened, mint én vagyok?

Egy tipp:

[link]

2022. márc. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!