Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Régóta keresek egy mesét,...

Patakiliaa kérdése:

Régóta keresek egy mesét, amit gyerekkoromban láttam utoljára és azóta már MINDENHOL kerestem de nem találom.. ???Lent leírtam róla egy pár dolgot

Figyelt kérdés
Vannak emlékeim a meséről.. szóval kb 4-5 darab rendőr a főszereplő (ezt már pontosan nem tudom +-) az egyik rendőr kerekesszékben van, es egy lány van csak benne.. vörös vagy szőke haja van. Ilyen kúp alakú sapka van rajtuk, ami mindig levan húzva a szemükre, SOHA nem látszott egyik szereplő szeme se.. sokszor használtak sípot és mindig futottak mindenhova.. gumibot sokszor volt az egész kezébe es sajnos ennyi maradt meg:( NAGYON jól érezném magam ha végre megtalálnám, köszönöm előre is annak aki segít;) esetleg ti is ismeritek? Már kezdem azt hinni csak hallucináció az egész:))) DVD láttam utoljára!

2022. febr. 15. 17:43
 1/2 anonim válasza:
A RENDŐRAKADÉMIA rajzfilm sorozata? [link]
2022. febr. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Kópévárosi zsaruk?
2022. febr. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!