Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vidékfejlesztési agrármérnök...

Vidékfejlesztési agrármérnök szakon lesz kémia tantárgyam?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Vidékfejlesztési agrármérnök szakon van kémia óra? Milyen egyéb tantárgyak vannak, amikre érdemes már nyáron elkezdenem készülni, hogy az egyetemen mindent megértsek könnyedén?

2022. márc. 28. 19:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Nincs mintatanterv feltéve az egyetem honlapján?
2022. márc. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%
Melyik egyetemre mész?
2022. márc. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%
Azért ezen a szakon nagyon elgondolkoznék. Agrár, élelmiszer, építő ipar mérnökként kevésbé jó. De ha nem hiszel nekem, ott a statisztika. Felvi.hu , adott szak szakleírása, végzés utáni kilátások fül statisztika szerinti fizetés. Össze lehet hasonlítani a mérnök szakmákat, van aki fele annyival kezd mint a másik.
2022. márc. 29. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%
A francért lettem lepontozva? Ha megírja melyik egyetemre megy, nagyon szívesen megkerestem volna neki a mintatantervet. Én is nehezen találtam meg anno.
2022. márc. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Neumann János Egyetemet néztem ki. (Én mindenkit felpontoztam)

3-as: nekünk eleve van gazdaságunk, ezért gondoltam erre a szakra, nem a mérnök utótag miatt. Tudom, hogy egy gépészmérnök sokkal többet keres és komolyabb oktatást is kap, mint egy vidékfejlesztői.

2022. márc. 29. 22:48
 6/15 anonim ***** válasza:
Megnéztem, elméletileg nem lesz
2022. márc. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
De a szakosodás utánit nem írja ki. Utána még lehet. De ezen nem kell aggódni, biztosan tudod majd teljesíteni a tárgyat.
2022. márc. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2022. márc. 29. 22:57
 9/15 anonim ***** válasza:
Szia. Ha a saját gazdaság van amiből meg tudsz majd élni olyan szìnvonalon ahogy szeretnél akkor nincs gond. De ebben az esetben szüleid biztos segìtenek, hogy a családi vallakozásban mik a lehetőségek. Én olyan esetben ìrtam ezt, ha alkalmazottként mennél el máshova.
2022. márc. 30. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

[link]

Itt van a végén a mintatanterv

A nyáron elkezdesz tanulni, hogy nincs igazán értelme. Nem fogod tudni pontosan, hogy mit kell tanulni

2022. márc. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!