Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A matekérettségin mindkét...

A matekérettségin mindkét résznél el kell érni a 25%-ot vagy ez összesen az egész feladatlapra vonatkozik?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert például jelenleg megoldottam egy feladatsort, amennyire tudtam és az első résznél 93%-ot értem el, a másodiknál (A és B egyben) pedig csak 24,5%-ot.
2022. ápr. 4. 12:14
 1/2 A kérdező kommentje:

Illetve szívesen veszem, ha valaki tud valamilyen tippet adni ezzel kapcsolatban. Ugye így összesen egy erős 3-asra jön ki az egész dolgozat.

4-es vagyok matekból, az elmúlt években is az voltam, tavaly 5-öst sikerült elérnem, idén szintén 4-esre állok, tehát annak ellenére, hogy nem szeretem és régen rengeteget szenvedtem vele, nem vagyok rossz belőle. Az első rész feladatai tök jól szoktak menni, általában ilyen 20-23 pontokat érek el a 30-ból, de volt már, hogy hibátlan lett egy gyakorlás vagy csak épp 2-3 pontot veszítettem, de volt már 15 pontos is, szóval elég vegyes... De ezeket a feladatokat nem érzem nehéznek. A második résznél is volt már, hogy tök sok mindent jól tudtam és sok pontot kaptam vagy maxpontot kaptam és volt olyan, hogy nulla pontot kaptam egy feladatra vagy csak 1-3-at, mert nem tudtam kiszámolni valamit, rosszul számoltam, nem jött ki az eredmény vagy azt sem tudtam, hogy álljak neki.

2022. ápr. 4. 12:17
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Összesen kell elérni AZ ÖSSZPONTSZÁM 25% -át-
2022. ápr. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!