Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Bornemissza gimi Pesten milyen?

Bornemissza gimi Pesten milyen?

Figyelt kérdés
Hetedikes a fiam, ő nézte ki ezt a gimit, nagyon jó történelemből, állandóan törimaratont néz. Én is nézegettem a videókat, s rossz törisként még én is megértettem az összes részt. S mondta, hogy oda szeretne járni. Most vidéken élünk, borzalmas rosszak itt az iskolák, 1 átlagos gimi, s 2 pocsék szakközép, többek között ezért költözünk Pestre ennek az iskolának a környékére. Szóval milyen az az iskola ott, milyen a közösség, milyenek a tanárok?
2022. ápr. 5. 01:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tartozik Budapest legerősebb gimnáziumai közé. Feltételezem, hogy vallási okok miatt néztétek ki ezt az iskolát. Itt meg tudod nézni, hogy hányadik az országos középiskolai rangsorban érettségi és kompetencia eredmények alapján:

[link]

(2018-21 között a 127.)

2022. ápr. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérdező! Egyátlagos gimi miért lenne pocsék? Ahová menne az is csak egy közepes iskola. Sok diák jut be gyengébb gimikből is egyetemre.
2022. ápr. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A Bornemissza nem tartozik a nagy hagyományokkal rendelkező sulik közé. A sportolási lehetősége megvan, és a suli előtt egy nagyon nagy park van, ami nem volt eléggé kihasználva. Amióta a gimi fennáll (itt), azóta nemigen lépnek ki az iskola kapuin.

Az épület nem rég lett felújítva - elég terebélyes, és mellette közvetlen a torony... Régebben a suli telephelyet alapul vett jogelődje nagyon erős volt sportban, ami ugye annak is köszönhető, hogy tesi szakos volt az igazgatónő. Járt ide olimpikon is...

A tanárok és a közösség kapcsán nem tudok sem jót, sem rosszat mondani - afféle szürke kisegér jellegű...

2022. ápr. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!