Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Matek és fizika tanárnak...

Engelmayer-Kőnig Éva kérdése:

Matek és fizika tanárnak készülök. A Bókay János többcélú szakközép iskola milyen iskola? Mármint milyenek a tanárok,diákok milyen az elvárás stb... bróbáltam utána nézni de nem találtam szóval itt teszem fel. Ez bentlakásos iskola?

Figyelt kérdés
Mert messze van az otthonomtól.

#Bókay János többcélú szakközép #Bentlakásos?
2022. ápr. 24. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Ööö.... itt akarsz tanulni vagy tanítani?
2022. ápr. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tanulni szeretnék
2022. ápr. 24. 12:37
 3/8 anonim ***** válasza:
4%

Hmmm.... tehát még most mennél középsuliba?


akkor eleve ide se regisztrálhattál volna, no de mindegy is... :))


De a lényeg: ha te egyetemre szeretnél menni, matek-fizika tanárnak, akkor ne a szakközépiskolák (extrém alacsony) szintjén keresgélj, hanem vlaami színvonalas gimnáziumot célozz meg.

2022. ápr. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Utolsó. Mi a baj a szakközèppel?

Sohasem èrtettem ezt a megkülönböztetést....mindenhol ugyanaz az èrettsêgi...

2022. ápr. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

4: te komolyan azt gondolod, hogy egy szakközepes felkészítés azonos szintű egy Fazekas, vagy Treffort, stb. stb. gimis háttérrel...???


Bekerülni nyilván nem lehetetlen az ELTE-re, vagy más egyetem mat-fiz szakára - na de BENTMARADNI...??????

2022. ápr. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt, mert a tananyag ugyanaz. Ugyanúgy lehet emelten is èrettsègizni ,aki akar... és amilyen tárgyakból akar...

Az érettségi elkezdődik májusban, az ország utolsó zugában is ugyanaz a feladatlap, mint az első zugában....

2022. ápr. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5%

#6: aztan .nézd meg hogy kik végzik el az egyetemet ilyen szakon...


Akik a Treffortból, Fazekasból, Piaristáktól es egyeb csúcsgimikben érettsegiztek...

2022. ápr. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Èn tudok gimnazistát aki kukás, ès villamosmernököt, aki szaros villanyszerelökènt kezdett.

Bàr a villanyszerelö egy elég nehéz szakma, szerintem több tudás kell hozzá, mint egy tanàrihoz...

Gimnáziumokban meg ne patronàljuk. Èpp az a baj az csak egy sima szaros èrettsègit ad. Àltalànos dolog..megbírkózik vele bárki..


Èn szakközèpiskolàból ( Kossuth Zsuzsanna Kereskedelmi szki dabas) mentem Gödöllőre a környezettudomànyi és term.vèdelmi karra, ès mit ne mondjak nehéz...ez az igazi kihívás, nem a gimi vagy szakközèp szakképző..


Tanárok felkészítők bárki bárhol bármilyen lehet...

2022. ápr. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!