Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » SZTE-JGYPK edző szakhoz kell...

SZTE-JGYPK edző szakhoz kell bármilyen sportágat űzni?

Figyelt kérdés
Szeretek mozogni, és szeretnék edző lenni, viszont nincs semmilyen eredményem, nem versenyeztem semmiből. Attól jelentkezhetek oda, és ott kitanulom? PTE szakedzőt is néztem, ott is ki lehet tanulni?

2022. máj. 3. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Sportágak vannak: ( felvételikor kell választani hogy milyen edző akarsz lenni): aerobik,úszás,labdarúgás,kosárlabda,kézilabda,atlétika...stb

Megy valamelyik haladó szinten?

2022. máj. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor ez nem neked való szak. Aki itt végez, később versenyzőket fog felkészíteni az adott sportágban. Ez nem fitness képzés. Ha inkább a fitness érdekel, akkor Rekreáció BSc-re tudsz menni, egészségtudományi karokon.
2022. máj. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Semmi sport nem megy haladó szinten, most tértem át a tudatos életmódra, nincs tapasztalatom semmilyen sportágban, csak szeretek mozogni, plusz érdekel az ökölvívás.
2022. máj. 3. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!