Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen mesterképzésre lenne...

Milyen mesterképzésre lenne érdemes jelentkezni?

Figyelt kérdés
Élelmiszermérnöki bsc-t végeztem, de szeretnék még tanulni, viszont nem tudom milyen irányban lenne érdemes továbbmenni, olvasgattam és a következőkre elfogadnák ezt a bsc-t.

2022. máj. 7. 20:19
A kérdező szavazást indított:
Vegyészmérnök
Vezetés és szervezés
Műszaki menedzser
Ellátásilánc és menedzsment
15 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Ha innen tájékozódsz, akkor mindegy, mire mész.
2022. máj. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából csak reméltem vannak olyan személyek akik ilyen képzést végeztek és tudnának véleményt, tanácsot adni.
2022. máj. 7. 22:02
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én tavaly végeztem, és műszaki menedzser Msc-t jelöltem meg, illetve biomérnököt, de utóbbit annyira nem szeretném.

Azért választottam a műszaki menedzsert, mert azt hallottam, hogy a fizetések magasabbak lehetnek, illetve a tudásom szélesebb körben bővíti majd, főleg gazdasági irányba. Tapasztalatot sajnos még nem tudok írni, de nekem ez a véleményem.

2022. máj. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem a vegyészmérnöki érné meg a legjobban. Ezzel mehetsz iparba is, mert sok élelmiszeripari cég keres vegyészmérnököt is, ide előny a Bsc-d is. Ha pedig váltanál lehetsz gyógyszervegyész-mérnök is.
2022. dec. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!