Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik könyv lenne a legmegfel...

Melyik könyv lenne a legmegfelelőbb arra, hogy elektronikát tanuljak?

Figyelt kérdés
Mindig érdekelt, hogy az elektronikus eszközök vajon hogyan működhetnek. Ez csak érdeklődés, nem szeretnék tanfolyamra menni. Semmit nem tudok a témával kapcsolatosan, művészeti gimibe jártam fizika órám is csak 9-ben volt, pár éve érettségiztem úgyhogy már a fizikából sem emlékszem semmire. Tudna nekem valaki ajánlani egy olyan ezzel kapcsolatos könyvet amit az analfabéták is megérthetnek?😅(ja és nő vagyok, tehát még annyira se értek hozzá, mint egy átlag pasi) és lehetőleg olyat ami nem régi, tehát az információk nem idejét múltak, és nem olyan amit még antikváriumban is nehéz fellelni. Előre is köszönöm ha valaki tud nekem ebben segíteni🥰

2022. máj. 10. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Elöször az alapokkal kell tisztában lenni, fizikát tudni kell. Az elektrotechnika kemény dió egyedül, ha nincs aki vezesse a tanulásod, viszont itt van könyv ami segíthet kezdésnek:


Zombori Béla: az elektrotechnika alapjai, munkafüzet is van hozzá.

2022. máj. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nagyon leragadsz irj pm-et és röviden megpróbálok segíteni, de elöre szólok, egyedül nem könnyü.
2022. máj. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!🥰
2022. máj. 12. 20:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!