Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jövőre érettségizek gimnáziumb...

Jövőre érettségizek gimnáziumban. Szeretnék majd utána egy szakmát és dolgozni. A cél, egy jól fizetett állás lenne, csak nem tudom, hogy mi az ami jól fizet.. építőiparra gondoltam. Tudtok tanácsolni valamit? Köszönöm előre is a válaszokat❤

Figyelt kérdés
2022. máj. 16. 20:46
 1/5 A kérdező kommentje:
OKJ-s tanfolyam, ezt kihagytam
2022. máj. 16. 20:46
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha másnak dolgozol, az mindig rosszabbul fizet, mintha magadnak.

Mert sokkal több az adótartalom.

Munkáltatónak aki pl. 900 000 Ft-ba kerül, az jó, ha 230 000 Ft nettót kap.

Most ha az a te bevételed a 900 000 Ft, akkor 810 000 is maradhat.

2022. máj. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Általában inden embernek ugyanez a célja, jól fizető munkahely, kevés munka, kevés ráfordítás.
2022. máj. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes a készségeidet figyelembe venni. Hiába fizetnek, ha nem fog meg a téma, vagy nagyon ügyetlenül nyúlsz hozzá.
2022. máj. 17. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább autószerelő, autóvillamossági ha érdekel, szerintem az építőipar nem jó életcél, ilyen kőműves, villanyszerelő, burkoló stb.. dolgokat felejtsd el, könnyen lehet papírt szerezni de pont ezért sokan rá is repültek ezekre az OKJ képzésekre, ezek már nem hiány szakmák. És ahogy mennek fel az árak egyre több megrendelést mondanak vissza, nem tudom mi lesz de a szakmunkások megszivjak majd és nekik senki nem fog mentő övet dobni.
2022. máj. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!