Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha van középfokú TELC B2...

Ha van középfokú TELC B2 angol nyelvvizsgám és emelt szintű 60% fölötti érettségim érdemes e C1 szintű Telc nyelvvizsgát erőltetni álláskereséshez előnyként? (Mérnöki úton akarok elhelyezkedni) jelenleg 12 gimnáziumi évem kezdem meg ősszel.

Figyelt kérdés

2016. jún. 17. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha dolgozni mész é snem állami szférába a nyelvvizsga bizonyítvány nem érdekel senkit. Tudj beszélni ez számít, majd felvételnél beszélgetnek veled.
2016. jún. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen jó vagy angolból akkor szerintem érdemes. Nem lehet tudni, hogy mit hoz az élet és mikor lesz szükséged a C1-re :)
2016. jún. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát már ott jó ha van, hogy továbbtanulásnál már 40 pontot ér. Onnantól kezdve már csak az fogja érdekelni az embert, hogy mennyire is beszéled élesben.
2016. jún. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Felvételinél 28 helyett 40 pont, álláskeresésnél lehet előbb hívnak be mint egy középfokúval rendelkezőt. Bár C1-ből szerintem a Telc nem túl jó, én B2-n Telcet, C1-en ECL-t csináltam.
2016. jún. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kónya Ágnes válasza:
Ha nem állami szférában szeretnél elhelyezkedni, akkor a tényleges nyelvtudásodat tüntesd fel az önéletrajzban, ne azt, amiről papírod van. A kettő között nagy különbség lehet és erre hamar fény derül, főleg egy olyan pozícióban, ahol szükség van nyelvtudásra.
2016. jún. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!