Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A gyógyszer-vegyészmérnök...

A gyógyszer-vegyészmérnök MSc-ről információ?

Figyelt kérdés

Biomérnökként végzek hamarosan és megtaláltam ezt az érdekesnek tűnő mesterképzést! Van valaki, aki elvegezte vagy most tanul rajta? Milyenek a kilátások vele, elhelyezkedés, fizetés stb...

Esetleg egy közgáz mester jobban megérné biomérnök után?



2022. máj. 29. 19:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyan nem ezt az msc-t végeztem, hanem a hagyományos vegyészmérnök msc-t bme-n. Biomérnök bsc-m van és őszintén olyan nagyon több helyre nem tudok/tudtam pályázni mint ha csak egy sima biomérnök bsc-m lenne. Utólag kicsit bánom, hogy nem más irányba mentem msc-n, pl egy közgázzal nagyobb kompetenciád lenne a munkaerőpiacon, de ez csak az én véleményem.
2022. máj. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!