Hogy működik ez?

Figyelt kérdés
Fizika - német szakos tanár szeretnék lenni, Szegedre tervezek egyetemre menni. Viszont mivel a német ugye nem természettudományos tárgy, ezért a Természettudományi karon kívül a Bölcsészettudományi karra is kell járnom egyidejűleg. Az lenne a kérdésem, hogyha esetleg valaki hasonló cipőben jár, tudna mondani pár dolgot, hogy ez hogyan működik? Hallottam bizonyos órarend ütközésekről. Ezt hogyan lehet praktikusan megoldani, vagy kiküszöbölni?

2022. máj. 31. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kreditrendszer van. Úgy veszed fel az óráidat, hogy ne legyen ütközés. Amúgy nagyon kicsi az esély arra, hogy éppen itt lesz egy szegedi fizika-német szakos hallgató.
2022. máj. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Írj az egyetem valamelyik tanszékének, vagy a tanulmányi osztálynak.
2022. jún. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A BTK 10percre van gyalog a Fizika intézettől, gyors odaérsz.

Amúgy a gyakorlatoknál valószínűleg több időpontot adnak meg, így összerakhatod magadnak és lehet nem lesz ütközés.

Azoknak szokott főleg ütközései lenni akik buknak és később veszik fel a tárgyakat. Azért a meghirdetésnél nagyjából odafigyelnek, hogy ne legyen ilyen.

2022. jún. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ! :) Igazából még ha úgy vesszük, messze van, mert 10.-es vagyok, viszont mivel vannak konkrét terveim, így nagyon foglalkoztat a továbbtanulás téma.
2022. jún. 1. 20:02
 5/5 anonim válasza:
A lányom matematika-történelem szakra jár. Tehát BTK-TTĶ.Ő az egyetlen. Mindig van óraütközése. Senkit nem érdekel, mert 1 főről beszélünk. Egyik héten erre jár, másik héten arra. Rohangál a karok között. Nem egyszerű.
2022. jún. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!