Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kommunikáció- és médiatudomány...

Kommunikáció- és médiatudomány BA-val lehet menni Marketing Mesterre?

Figyelt kérdés
Volt akinek sikerült? Megosztanád hogyan?

2022. jún. 1. 14:16
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Nehezen, de igen
9 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy lehet-e, de ha nem lehet, sincs semmi elveszve. A marketingnek simán vannak olyan területei, ahol egy kommunikációs diplomával is elboldogulsz. Személyesen ismerek olyan szakembert, aki profi digitális marketerként nyomul kommunikációs diplomával, online és offline reklámkampányokat szervez, webshopot és honlapokat csinál, mindezt nemzetközi cégeknél. Szerintem keress egy gyakornoki helyet sürgősen, lehetőleg miél nagyobb / ismertebb cégnél, és kezdj el dolgozni. Csinálj Facebook Ad és Google Ad certifikációkat, tanulj meg legalább minimális szinten honlapokat készíteni (kezdetben Wordpressel és/vagy wix-szel), tanulj digitális marketinget (és fókuszálj az Istagramra és TikTokra). Hidd el nekem, hogy a marketing legtöbb területén lazán elboldogulsz a kommunikációs diplomáddal, sőt még előnyben is vagy (ha tényleg jól tudsz fogalmazni, esetleg tudsz fotózni, videózni, holnapot szerkeszteni, értesz kicsit a grafikához, vagy van más hasonló szuperskilled).
2022. jún. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!