Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Marketing mesterrel elhelyezke...

Marketing mesterrel elhelyezkedhetek pártoknál?

Figyelt kérdés

Idén végzek az alapszakomon és szeretnék jelentkezni marketing mesterre, kreditek is megvannak.


Már gimi óta foglalkozom politikával, de egy pártnak sem vagyok a tagja.


Szerintetek el lehet helyezkedni ezzel a mesterrel pártoknál? Leginkább a momentum érdekelne.


*A kommunikáció és médiatudomány mesteren is gondolkoztam, mert ott is lehet marketingre specializálódni, talán közelebb állna hozzám ez.



2019. nov. 8. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Mi az, hogy el lehet-e helyezkedni pártoknál? Ahhoz semmilyen végzettség nem kell, hogy tagja legyél valamilyen pártnak. Ha úgy értetted, hogy kampánymenedzserként vagy hasonló pozícióban szeretnéd segíteni egy párt/jelölt munkáját, ahhoz természetesen jól jöhet egy marketing mester (mondjuk önmagában meg valószínűleg kevés lesz). Meg azért a kommunikáció meg a marketing nem egysúlyú, egy marketing mester sokkal könnyebben hasznosítható és jobban el lehet vele helyezkedni. Mondjuk kampánymenedzsment területen pont jó lehet akár a kommunikáció is.
2019. nov. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, kampánymenedzserként gondoltam.


Szerinted inkább marketing mester vagy kommédia mester?


A marketinget behatároltnak érzem, míg a kommédián is lehet marketingre specializálódni és emellett kamatoztathatnám a kommunikációs skilljeimet.


Utóbbi nagy előny lehet, ha pártok marketingjével, kampányaival szeretnék dolgozni.

Illetve csak gondolom, itt akarok megbizonyosodni róla.

2019. nov. 8. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!