Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Min tudhatnék tovább tanulni?

Min tudhatnék tovább tanulni?

Figyelt kérdés
A kérdésem mindössze annyi lenne, ha jó vagyok szerves kémiából, és szeretm azt, akkor milyen szakon tudnék tovább tanulni?

2022. jún. 1. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Felvi.hu
2022. jún. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vegyész,vegyészmérnök,kémia szak így első körbe
2022. jún. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Alapszakok: Kémi szak, biomérnök, orvosi, gyógyszerész, vegyészmérnök

Mesterképzésen vegyész szakon van például gyógyszerkutató-vegyész specializáció.

Én is a szervest szeretem ezér gyógyszerkutató-vegyész leszek.

2022. jún. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kimondottan szerves kémiára gondoltam, mivel a szervetlent nem annyira kedvelem. Mindeddig azt hittem vegyészeten előnyben van a szervetlen, de ezek szerint, rosszul voltam informálva. Köszönöm
2022. jún. 2. 15:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Alapszakon nagyjából egy súlyban van szerves és szervetlen. Ezt sajnos nem tudod kikerülni, meg én sem :D Mesteren viszont választhatsz. Több specializáció is van, van ami nagyon szervetlen és van ami meg szerves .

Nézd meg a mintatervet, ott láthatod milyen kurzusok vannak. Biokémia, szerves kémia 1, szerves kémia 2, ezekhez mind labor és előadás.

2022. jún. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!