Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mire számítsak szóbeli emelt...

Mire számítsak szóbeli emelt informatika érettségin?

Figyelt kérdés

Már van egy közép infóm ott nem volt nehéz párszor átolvastam a tananyagot és látszott, hogy próbálnak segíteni minél több pontot adni. Nem is vesztettem sok pontot, pedig vissza gondolva nem tudtam én olyan sokat.

Emelten mire számítsak mennyire veszik komolyabban? Nagyon fontos lenne szinte hibátlanul felelem. Nem szeretném lerontani az írásbelit.



2022. jún. 1. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Mennyire veszik komolyan?

Debil vagy?

Ahány iskola, annyiféle tanár.

Agyhalottak kerülnek ki a közoktatásból.

2022. jún. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kerültél még ki, de valószínűleg átengednek.
2022. jún. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Komolyabban kell tudni, ettől emelt szint. A tantárgyi bizottság jóindulatú, de nem fog neked direkt pontokat vadászni, amit nem érdemelsz meg. Ha csak nem jut eszedbe valami, amit amúgy tudsz, akkor segítő kérdésekkel rávezetnek.
2022. jún. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!