Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan szerezhetnék vegyipari...

Hogyan szerezhetnék vegyipari szakmát?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, és szeretnék ezen a területen dolgozni, illetve majd a későbbiekben ilyen jellegű vállalkozást indítani, viszont ehhez kellene szakma.

Nem tettem le az érettségit, és szakmát sem tanultam, viszont most szeretnék elmenni esetleg általános laboránsnak, vagy vegyipari technikusnak, de nem tudom, hogy hol találhatnék ilyen tanfolyamot, vagy hogy hogyan lehetne elindulni.


2022. jún. 7. 16:56
 1/1 anonim ***** válasza:

BME-VBK vegyészmernoki szak is ad ilyen képzést tudtommal, biztos lehet szakosodni.


Nem szeretnélek megbantani de ha még egy erettsegid sincs hog tudnál ilyen tömény kémia, fizika, matek, biosz szakot vagy képzést elvegezni?


Vagy rosszul értelmeztem és idén erettsegiztel?

2022. jún. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!