Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nőként mennyire durva elvégezn...

Nőként mennyire durva elvégezni a mentőtisztit?

Figyelt kérdés

Nem tudok elsiklani a gondolat mellett, hogy engem ez a pálya annyira érdekel! Annyira imádom és tisztelem, amit a mentősök nap mint nap véghez visznek. Egyszerűen boldogsággal, izgalommal, örömmel tölt el az egész. Rágondolok, és lázba hoz. Most érettségiztem, be vannak írva gazdasági, illetve informatikai szakok, de belegondolok, hogy egész életemben egy asztalnál fogok ülni és egy gép előtt,és halálra unom magam ezekkel....


Töri, és angol emeltem van, ötödik tantárgyam a német.


Az összes érettségim közül max a magyart számíthatják bele. Akkor jól gondolom, hogy ehhez újra kéne érettségizni valamiből?



2022. jún. 7. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire- Ismerek olyan nőt, aki elvégezte.
2022. jún. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok nő van, aki elvégzi a mentőtisztit.
2022. jún. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm most csinalja, nagyon sokat tanul, de hol nem kell?😆 sok nő orvos, vagy ápoló is van, ezért a mentőtiszt se sokkal másabb. Felvi.hu-n megvan adva hogy milyen tantárgyak közül kell kettőt bele szamittatni, ha ezek közül ninvs meg 2 tantárgyad akkor jövőre kell erettsegizned igen ebből a tantargybol, ha megvan a kettő a vitt tantargyaidbol és van pontod akkor felvettek
2022. jún. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is odajárok, most leszek másodéves és sok nő szaktársam van. Még meg is merem kockáztatni, hogy többen is vannak mint a férfiak.

De végzős hallgatók között is van nő, annyi, hogy nagyon nehéz olyan végzőst találni aki ne csúszott volna már legalább 1-2 évet, de ha valaki elhivatott, ez nem lesz probléma számára.


Ha van kérdésed szívesen válaszolok privátban :)

2022. jún. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sok a női mentőtiszt.
dec. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!