Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Orvosi ponthatárok szerintetek...

Orvosi ponthatárok szerintetek hogyan fognak változni?

Figyelt kérdés

2019-es ponthatárokhoz képest növekedni vagy emelkedni fognak?

(Tudom ezt senki se tudja fixre, de szerintetek?) Egyébként a Debreceni Egyetemre jelentkeztem.



2022. jún. 8. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Kint van a 2021-es ponthatárok is...és a 2022-es statisztikák, amiben nem tudom, hogy fel van e sorolva az orvosi, de nem végleges adatok alapján fent vannak a pontok. Csak írd be, hogy "2021 ponthatárok" vagy azt, hogy "Felvi statisztika" a statisztikán belül sok minden más is van ...pl hanyal jelentkeztek erre a szakra stb
2022. jún. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, de szerintem nagyban el fog térni az idei ponthatár és a 2020-as, 2021-es, mivel ekkoriban nem voltak szóbeli vizsgák, ezért nem nagyon hasonlítom össze ezeket.
2022. jún. 9. 11:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt nehéz megjósolni...igaz, hogy az elmúlt két évben nem voltak szóbelik, de amiért most vannak, nem biztos, hogy annyira nagyon megfogja dobni a pontokat. A kémia szóbelik általában javítanak, a bioszok inkább rontanak. SZERINTEM 5-10 pontos emelkedéssel lehet számolni (legalábbis bízom benne, hogy kb ennyit fognak :D) Egyébként én is DE-t jelöltem.
2022. jún. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na legyen igazad! Sok szerencsét!
2022. jún. 9. 22:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintetek a Sote mennyire fog változni, máshogy megfogalmazva 446 pont elég Áokra?
2022. jún. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
másik kérdés alatt találtam, lehet nektek is jó így látni [link]
2022. jún. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!