Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megy még valaki 2022 őszétől...

Megy még valaki 2022 őszétől matematika Bsc-re a Műegyetemen? Vagy valaki aki már odajár?

Figyelt kérdés

Én oda jelentkeztem és bár még hátra vannak a szóbelik, de eddigi eredményeim és az elmúlt évek ponthatárai (370pont) alapján tuti felvesznek.

Szóval hátha találok mást még aki oda készül :)


Szerintem érdekes hogy Elte matek szakra mindig többen mennek mert elvileg ott jobb az oktatás, de ami tapasztalatokat hallottam ismerősök ismerőseitől, nekem mindenképpen a BME maradt az első helyen. Szerintem jobb is, hogy ott családias légkör lesz. Abban meg csak reménykedem, hogy bírom a tempót mert az elvileg elég húzós.

Szívesen hallgatnék tapasztalatokat is ha valaki már oda jár :D


19/L



2022. jún. 8. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Másik szakon vagyok, de ha érdekel valami általánosabb egyetemi/kolis dolog, abban tudok segíteni.
2022. jún. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyere gólyatáborba majd.
2022. jún. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
20%
De klassz, gratulálok! Nem tudom, mi érdekel majd a matekban, de vess egy pillantást a data scientist nevű foglalkozásra! Ez gyakorlatilag programozó statisztikus, vagy kicsit nagyképűbben mesterséges intelligencia fejlesztő. Ha ez tetszik, akkor nézd meg pl a biztosítási és pénzügyi matek vagy az elte survey statisztika mesterszakot, és esetleg érdemes egy szociológia szakot is felvenni jövőre a matek mellé, hogy legyen valami bölcsészkedős is + legyen adatelemzésben gyakorlatod. 🤗
2022. jún. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már megint elte survey statisztika
2022. aug. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!