Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehetek EHS mérnök? Me...

Hogyan lehetek EHS mérnök? Mennyire nehéz (matek rész)?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok. Tervem :Ha jól értelmezem csinálnom kell egy emeltszintű érettségit (bioszra gondoltam) ,aztán elvégezni a környezetmérnökit 3,5 év, aztán tudok csak jelentkezni EHS mérnökire ami 2 év ugye? (Angol középfokú nyelvvizsgám van.)

Matekból nagyon nem vagyok jó. Így is kivitelezhető ?



#egyetem #mellett #EHS mérnök #Környezet, EHS, mérnök
2022. jún. 23. 23:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Ehs max postgrad van.
2022. jún. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Vodafonelive ***** válasza:

A kérdező jól írja. Ahhoz, hogy a munka és balesetvédelmi SZAKMÉRNÖKI képzést megcsinálja kell egy mérnöki diploma előfeltételben. Azt kell megnézni, hogy a képzéseket indító intézménynél BÁRMILYEN mérnöki diplomát elfogadnak erre vagy csak meghatározott diplomákat.

Ezen link szerint bármilyen mérnöki papírt elfogadnak. [link]



Mondjuk a munkavédelmi szakmérnök meg mást takar, mint az EHS de az itt olvasható.:

[link]

2022. jún. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt mondtam én is 4 szóban. xD
2022. jún. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!