Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mechatronikai mérnöknek és...

Mechatronikai mérnöknek és műszaki menedzsernek, mennyire nehéz egyszerre tanulni (az egyiket ugye, fél évvel később kezdeni)? Utána milyen lehetőségeim lennének? Milyen saját vállalkozási lehetőségeim lennének?

Figyelt kérdés

Melyiket érdemesebb előbb elkezdeni? Érdemes lenne az egyiket levelezőn végezni?

A Szegedi Tudományegyetemen szeretnék tanulni, nem tudom hogy ez befolyásol e bármit.



2021. márc. 24. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem inkább egyre koncentrálj és válassz egy jó műszaki egyetemet, mert azzal többet fogsz érni, még akkor is, ha csak a papír kéne. Hidd el nekem, egy mechatronikai mérnök szakot egyáltalán nem egyszerű elvégezni. Inkább javaslom ennek elvégzését, majd Msc-n egy műszaki menedzsert meg tudsz már csinálni. Szerintem így jársz a legjobban. Nem feltétlen kell műszaki menedzsernek tanulnod Bsc-n. Akiket én ismerek ilyen szakról, megbánták a menedzsert. Ez jobb választás Msc-n és valamilyen erős mérnöki Bsc-vel kombinálva. Vállalkozás tekintetében meg konkrétan bármi lehetséges.
2021. márc. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tehát szerinted, Szegeden nem érdemes műszaki szakot végezni?

Egyébként köszönöm a választ, ezen is fogok gondolkodni!

2021. márc. 24. 12:15
 3/3 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem ha műszaki képzésről van szó, csak Budapest és Miskolc jöhet szóba, mert itt a legjobbak a képzések. Mind a kettőről tudok neked nyilatkozni hogy milyen, így kérdezz bátran. Szeged teljesen másban jó.
2021. márc. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!