Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Szegedi Tudományegyetemen,...

A Szegedi Tudományegyetemen, az óvodapedagógia szakon van lehetőség, hogy szeptember helyett februárban kezdjem el?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm említette, hogy ilyen előfordulhat, csak én sajnos nem találtam információt erről:(

2022. jún. 25. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Beírod hogy 2021 keresztféléves képzések, és ott megnézed hogy indult-e.

Ha igen, akkor nagyon valószínű hogy idén is lehet jelentkezni.

2022. jún. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

) Az intézmény a hallgató kérelmére engedélyezheti a hallgatói jogviszony szünetelését


b) az intézményi szabályzat erre vonatkozó megengedő rendelkezése hiányában az első félév teljesítése előtt is,

feltéve, hogy a hallgató a hallgatói jogviszonyból eredő kötelezettségeinek szülés, továbbá baleset, betegség

vagy más váratlan ok miatt, önhibáján kívül nem tud eleget tenni.

2022. jún. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
SZTE-n nem lehet az első félévet passzíváltatni. Ha a keresztféléves képzésre jelentkezik, akkor tud februárban kezdeni. Már ha indul keresztfélévben.
2022. jún. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
3. Már leírta a 2., hogy milyen esetekben lehet.
2022. jún. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudomásom szerint az SZTE-n minden szakon lehet passzív státuszban lenni. Viszont az én esetem azért másabb, mert nekem nem lett elég pontszámom, vagyis ősszel kell tennem egy középszintű angol érettségit még. Ha nem vettek fel az egyetemre, attól függetlenül is tudok passzívvá tenni egy első félévet?
2022. jún. 29. 21:06
 6/7 anonim ***** válasza:
5. Ha egy egyetemre nem vettek fel, akkor oda nem íratkozhatsz be, semmiféle kapcsolatod nem lesz az egyetemmel. A számukra nem létezel, mint hallgató!!!
2022. jún. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hányszor teszed fel még ezt a kérdést amúgy? S már megbocsáss, de hogy lehet ennyire lassú a felfogásod? Többen is elmagyaráztuk már neked, hogyha nem vettek fel egyetemre, vagy nem iratkozol be az adott tanévre annak ellenére, hogy felvettek, nem jön létre hallgatói jogviszony, amit szüneteltetni tudnál!

Keresztféléven induló képzést pedig nem minden szakon, nem minden egyetem indít, de ennek a rohadt felvi.hu nevezetű oldalon utána is tudsz nézni egymagad...

És nem érdekel, mennyire taposok bele a lelkivilágodba ezzel a hozzászólásommal, de aki ennyire végtelenül ostoba, az mi a francért akar egyetemre menni? Rádásul még arra sem vagy képes, hogy önállóan utánajárj a dolgoknak, pedig azért ez elvárható lenne egy 18 éves embertől, aki feltehetőleg képes használni azt a tetves internetet (csak mire, ugye).


Ez már így kikívánkozott belőlem, remélem, hogyha a szép szóból nem is ért, azért így már végre eljut az agyáig a mondandónk...

2022. júl. 3. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!