Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ajánlanátok földrajz emelt...

Ajánlanátok földrajz emelt érettségi felkészítőt Budapesten?

Figyelt kérdés
Még sajnos nem igazán találtam a 22/23-as idényre szólót :(

2022. júl. 6. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogy sikerült nem találni, ha egyáltalán megpróbáltad?...

[link]

2022. júl. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, megpróbáltam. Ha jobban utána nézel, az általad beküldött linken láthatod, hogy az ott található oldalakon vagy nincs felkészítés földrajz tantárgyból vagy nincs elég jelentkező... (ja és, nem magán tanárt keresek, hanem tanfolyamot)
2022. júl. 9. 18:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, akkor mégis találtál, jó. 22/23-as idényre szólóra persze, hogy nincs még elég jelentkező. Lehet, hogy te már most szeretnél jelentkezni, de legtöbben majd csak akkor, amikor már tudják a 22/23-as órarendjüket, ezért.
2022. júl. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem pazarolnám ilyenekre az időt. Földrajzból otthon is kényelmesen fel tudsz készülni. Be kell szerezned ezt a könyvet. [link]
2022. aug. 4. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!