Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE Informatikai Kar hallgató...

ELTE Informatikai Kar hallgatói! Milyen tárgyat ajánlanátok, amivel egy alapozó betekintést nyerhetnék a programozásba, adatbáziskezelésbe?

Figyelt kérdés
ELTE GTK-s hallgató vagyok, és szabválnak keresek egy tárgyat, ami megfelelő lehet a fentebb említettekre. Az egyébként teljesen világos, hogy attól, hogy heti 2x másfél órában 3 hónapig programozni tanulok, nem leszek kompjúterzseni, de szeretnék elindítani egy folyamatot.

2022. júl. 6. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Programozási alapismeretek tárgy. Törley Gábornál ajánlom, hogy felvedd.

Minden más ilyen tárgy ezen alapul, szóval mást amúgy se tudna ajánlani senki.

2022. júl. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2022. júl. 6. 19:10
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha csak egy szabvál tárgyat keresel, akkor nem fog beleférni, de nézz utána ennek:

[link]

2022. júl. 7. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3-as: miért ne férne bele neki?

Amit te linkeltél az sokkal több időt vesz fel mint a programozás alap.

2022. júl. 7. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#3 Köszönöm a segítséget! Ezt tényleg úgy néz ki, hogy az egyetemi óráim mellett konkrétan lesz még 30 órányi munkám?
2022. júl. 7. 10:42
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
GTK-s hallgatóként Python programozást vennék fel.
2022. júl. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én sem tudok róla többet, mint amit hirdetnek, csak idelinkeltem mert témába vág. Most olvasom, hogy azt várják, hogy megszakítod a tanulmányaidat egy évre és addig csak ezzel foglalkozol. Ez így akkor jóval nagyobb falat, mint egyetlen szabvál.

Eddig sem voltam abban biztos amúgy, hogy ez hasznosabb, mint az önálló tanulás, ezzel együtt még annyira sem.

2022. júl. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megnéztem amit belinkeltetek, kerüljétek el messziről. Felesleges időpocsékolás. Nem értem, ennek a sz@rnak hogy adhatott zöld utat a vezetés.
2022. júl. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
40%
6-os: az első kommentelő vagyok. Pontosan emiatt mondtam, hogy más sem fog tudni egyéb tanácsot adni, mert most te is hülyeséget írtál. Nem úgy megy az, hogy a kérdező eldönti milyen nyelvet akar tanulni és az lesz. Hanem konkrétan megtanul c# vagy C++ nyelven alapozni. Utána felvehető szintén a c# vagy java, lehet a python is. De első körben nem ő dönti el mit tanulhat, mivel kezdhet.
2022. júl. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!