Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » VFX,photoshop,3D modellezés...

VFX,photoshop,3D modellezés és animálás érdeklődéssel milyen helyeken tudnék elhelyezkedni/ hol érdemes továbbtanulnom?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, két év és el kell döntenem mégis hogyan tovább. Sok lehetőség feljött az elmúlt évek alatt, de valahogy egyiket se találtam magaménak (főleg mert csak azt néztem, hogy sokat keressek velük). De végül arra jutottam, hogy olyan munkát szeretnék amit élvezek csinálni így összegyűjtöttem mik is érdekelnek. VFX,photoshop,3D modellezés és animálás, illetve maga a film látványtervezése és vágása is érdekel. Illetve azt is fontos részletnek tartom, hogy nem országon belül tervezem a jövőm, jelenleg külföldön szeretnék letelepedni.

Előre is köszönöm a segítségeket! :D



2022. júl. 7. 18:29
 1/2 villain_ ***** válasza:

nincs egyszeru es rovid valaszom.

csinaljad ezerrel, fotozzal, rajzoljal, forgassal a haverokkal, stb. kozben tanuljal angolul (ez lesz az egyik legertekesebb tudasod ezen a teruleten!), lepj be tematikus fb csoportokba, kerdezzel, szivesen valaszolnak es segitenek. keressel (offline) demoscene party-kat, ott is sok hasonlo erdeklodesu ember van.

tobb helyen tanitanak ilyesmit, egyetemen is elokerul valamennyire (mome, eger) vfx-re kihegyezett felsooktatas nincs, de animacios, filmes es egyeb muveszeti kepzes van. fizetos tanfolyamok is vannak, es a neten mindenrol talalsz tutorialt. ha irsz konkret kerdest, szivesen valaszolok.

(minel altalanosabb a kerdes, annal altalanosabb a valasz. minel konkretabb kerdes, annal konkretabb a valasz.)

2022. júl. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én VFX-es tanfolyamot szeretnék majd indítani. Ha esetleg elkezded tanulni magadtól és érdekelne egy betanulás általam, lehet hogy később együtt is tudnánk dolgozni.
2023. márc. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!