Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vegyészmérnök végzettséggel...

Vegyészmérnök végzettséggel el helyezkedhetek minőségbiztosítási mérnök pozícióba?

Figyelt kérdés

Jelenleg vegyészmérnök hallgató vagyok és nem szeretnék vegyészettel foglalkozni, olvasgattam és találtam szakmérnöki képzéseket, egy minőségbiztosítási szakmérnökivel még így is hátrányban lennék egy villamos vagy gépésszel szemben ha ilyen pozícióra pályáznék?

Illetve milyen fizetésre lehet számítani.



2022. júl. 21. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A cég profilja dönti el. Autóipari jellegű cégnél talán előnyben vannak a villamos és gépész végzettségűek, de ez sem törvényszerű.

A fizetés cégenként, régiónként is változik. Budapesten keresel majd állást?

2022. júl. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen Budapesten szeretnék. De még hátra van egy félévem az msc-ből.
2022. júl. 21. 12:39
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg azt megmondanád hogy milyen BSC-s diplomád van??
2022. júl. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Biomérnök bsc-m van. 🙂
2022. júl. 23. 09:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem lesz hátrányod emiatt.


Fizetés szempontjából google a barátod😁. Jellemző brutto fizetés 360000Ft de ez 2016-os adat.

2022. júl. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!