Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol a legjobb a villanyszerelő...

Hol a legjobb a villanyszerelői képzés?

Figyelt kérdés

2022. júl. 22. 23:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Pedig a nyolcasnak igaza van. Egyáltalán nincs már szakember hiány, a Katának most lett annyi, az emberek a jövőben nehezen vagy meg sem tudják majd fizetni a szakember díját, az építőipar bajban lesz…
2022. aug. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem lesz bajban, maximum a bérek stabilizálódnak, lehet, hogy nem kell 30 ezeret kifiteni egy kiszállásért, maximum "csak" a munkát kell majd megfizetni.


Bár amai benzin árak mellett. Ez sem teljesen logikus.

2022. aug. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az építőipar sosem volt olyan nagy bajban, nyilván most sem lesz. Legfeljebb a gyorsabbak, megbízhatóbbak és jobb minőségű munkát olcsóbban végzőeket adják majd kézről-kézre. És nem lesz olyan, mint amit olvastam, hogy valaki szerette volna a szolgáltató által reklámozott adatvételezési lehetőséget kihasználni a digitális mérőjénél, de le volt plombálva a kis ablak, a regisztrált szerelő meg azt mondta, eljönni, levágni a plombát, állni, míg a tulaj bedugja a csalatkozót a mérőbe, majd visszaplombálni, az hetvenezer lesz, kezicsókolom.
2022. aug. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Az építőipar sosem volt olyan nagy bajban, nyilván most sem lesz.


Szerintem meg lesz. Az emberek

az élelmiszer és rezsi árak mellett nem fognak semmit csináltatni, mert örülnek majd ha a hiteleket tudják

majd fizetni (csok babaváró és társai) vagy nem tudják majd megfizetni a szakembert.

Akik Katások voltak, azok meg nem dolgozhatnak cégeknek. A nagyobb szakik maradnak, a kisebbek menetnek a levesbe. Ez lesz. Szívás jön..

2022. aug. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Szerintem meg lesz."

A Föld meg lapos, mi? :D


"Az emberek az élelmiszer és rezsi árak mellett nem fognak semmit csináltatni, mert örülnek majd ha a hiteleket tudják majd fizetni (csok babaváró és társai) vagy nem tudják majd megfizetni a szakembert."

Aki meg nem fizet hitelt, az iparosra gyűjt, és megfizeti azt. :D


"Akik Katások voltak"

azok feketén fognak dolgozni. Mindenkinek jobb.


"azok meg nem dolgozhatnak cégeknek"

Dehogynem, a könyvelők szerint 30 %-al drágábban ugyanazt az életet élhetik.


"A nagyobb szakik maradnak, a kisebbek menetnek a levesbe."

Lesz megint olyan, aki nálam megjavít két feljött járólapot. Isteni lesz neki is, nekem is.


"Ez lesz. Szívás jön."

Humorzsák. :D

2022. aug. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!