Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy működik most ez az új...

Hogy működik most ez az új OKJ nélküli rendszer?

Figyelt kérdés

Azt tapasztaltam, hogy a helyi iskolákban (Békés megye) , érettségi után nincs valmi nagy választék a szakmák közöl. A bérszámfejtő, stb. szakmákat igazából semmilyen intézménybe nem találom.


Az iskola rendszerű képzésbe meg olyan szakmákat találok (azok közül ami egy kicsit is érdekel) mit élelmiszer-ellenőrzési technikus,gyógyszertári asszisztens stb. (Olyan nagy választék igazából nincs) Csak itt sajnos nem igazán látom úgy, hogy lenne ezekre kereslet.


Eléggé kétségbe vagyok esve mert elvégeztem egy szakmát,amit egyszerűen IMÁDOK, TÖKÉLETES LENNE SZÁMOMRA, de sajnos arra sincs túl nagy kereslet. Emiatt még inkább át akarom gondolni, hogy milyen szakmát válasszak,mert nem akarok feleslegesen kidobni megint 2 évet.



2022. júl. 25. 21:18
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Az adott megye szakképzési centrumában kell keresni az új rendszerű képzéseket.


Békéscsabai Szakképzési Centrum felnőtteknek szóló képzései:

[link]

[link] -nappali

Ezekből kettőt ingyen el lehet végezni.


Ezek pedig a fizetős képzések Békéscsabán:

[link]

2022. júl. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!