Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki aki romániában jár/t...

Valaki aki romániában jár/t kémia-biosz szakra licibe mesélne egy kicsit róla?

Figyelt kérdés
Idén leszek nyolcadikos és egy faluban élek,a testvéreim mind a hozzánk legközelebb lévő város legelitebb sulijába jártak.Én mindig is oda szerettem volna járni,viszont ugye ők mind magyar szakon jártak filológiára.Én kb.hetedikig nem is gondoltam rá,hogy reál szakon szeretnék tovább menni,mert amit mindig is szerettem az a nyelveknél az irodalmi rész és a töri volt,viszont a nyelvtan nem nagyon megy.A matekhez tény,hogy többet kell oda ülnöm egy picivel,mint más "reálosoknak",viszont mindenképp ebbe a suliba szeretnék tovább menni és a bioszt is szeretem.Már csak azért sem szeretnék humán szakra tovább menni,mert a hozzám legközelebb lévő az messzebb van,így bentlakásban kéne laknom,emellett német bilingv osztályba mehetek csak és annál a nyelvtani rész nagyon nem megy.Mit tegyek?
2022. júl. 25. 23:07
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Ezeket a reál, humán szavakat utoljára Kádár alatt hallottam :D
2022. júl. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem értem,mi a baj ezekkel a szavakkal,itt vannak reál szakok és humán szakok.Ez a nevük.Nem én neveztem el,de nekem tetszenek,de nem is ez a lényeg😊
2022. júl. 25. 23:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!