Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a teendő, ha mondjuk 1 év...

Mi a teendő, ha mondjuk 1 év kihagyással főiskolára akarok menni, de nem emelteztem semmiből. Van még esély, vagy már csak tanfolyam? Esetleg tudtok olyan írói vagy fotós tanfolyamot, ahol nem online van az elmélet és Magyarország nyugati részén van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tavaly érettségiztem és mivel nem volt ötletem mit tanulnék szívesen, abbahagytam az iskolát és dolgoztam, viszont most ott tartok, hogy szeretnék valami olyat tanulni, amiben szívesen is dolgoznék. De fogalmam sincs hogy álljak neki, hiába keresek bármit, nem találok normális válaszokat. Akinek esetleg van ebben tapasztalata, vagy nincs de tudja, ezeket a dolgokat, az tudna segítení?



2022. júl. 26. 22:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mi akarsz lenni konkrétan?

Emeltezni lehet bármelyik érettségi időszakban.

2022. júl. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Keresel egy szakot ami tetszik, megnézed mik a felvételi követelmények. Jelentkezel emelt érettségire és felvételizel.
2022. júl. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!