BGE-KKK kereskedelem és marketing szakon hogy működik a levelező?

Figyelt kérdés
Sehol nem találok hivatalos infót erről... aki a karra vagy konkrétan erre a szakra jár(t) levelezőre, fel tudna világosítani, hogy mikor vannak órák?

2022. júl. 28. 14:24
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
Én tavaly jelentkeztem ide, fél is vettek. Mindenhol azt olvastam hogy péntek este LEHETNEK és szombaton egész nap órák. Erre kiderult hogy ez nagyon nem így van, pénteken is simán berakhatnak kötelező órákat napközbenre/délelőttre... Csak tudnám akkor miért hirdetik levelezősnek a képzést, amikor munka mellett ez vállalhatatlan így. Főleg hogy lehet az első félévben szerencséd van és nem kell minden mindenen bejarnod, de mondjuk a második vagy harmadik felében simán lehet hogy lesz péntek délelőttre órád minden héten. Én fél is adtam mikor ezek kiderultek, be se iratkoztam végül. Elmennek a fenébe, sehol nem lehet 100%os infót kapni arról pontosan mikor lesznek órák. Pl mikor esti okjra jelentkeztem ott le volt írva hogy fixen mikor lesz tanítás két éven keresztül, így el tudtam dönteni munka mellett belefér e nekem. De ezzel a levelező szakkal ilyet nem fogsz tudni, majd szépen minden félévben kiderul pénteken be kell e jarnod, és ha igen egy félévben hányszor, és mikorra...
2022. szept. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
#1: Levelezőn kétlem, hogy minden héten lennének órák. Ez a 2. képzésem levelezőn (és 3 intézménnyel van tapasztalatom), és nekem eddig mindenhol 2 hetente voltak óráim, ami félévente kb. 6 alkalom. Tehát, ha úgy jönnek ki az órák, hogy minden oktatási alkalom érinti a pénteki napot, ahhoz is "csak" 6 nap szabadságot kell kivenni. Lehet, hogy ez valakinek sok, de akinek fontos, az szerintem megoldja valahogy. Persze van, hogy nehéz. Amikor én próbaidőn voltam még a munkahelyemen, akkor én sem tudtam szabadságot kivenni péntekre.
2023. márc. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!