Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » OKJ, vagy főiskolán éri meg...

OKJ, vagy főiskolán éri meg kisgyermeknevelőnek tanulni?

Figyelt kérdés

Pótfelvételi keretében szerintetek megéri jelentkezni a képzésre, ha bölcsődében szeretnék egyszer dolgozni? Jelenleg tanár vagyok, de hiányoznak a kicsik, mindig úgy képzeltem, hogy a pedagógiai pályafutásom vagy óvodában, vagy pedig bölcsődében fogom befejezni. Hiányzik az éneklés, a játék, tudjátok, az a meghitt hangulat, ami akkor van egy teremben, ha mini manókkal van megtöltve :)

Viszont telik felettem az idő, nem tudom, melyik lenne célszerűbb.

Aki ilyen szakra jár, írna nekem pár gondolatot? Köszönöm!



2022. júl. 29. 14:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Ami biztos, hogy ha szakképzésben csinálod, oda biztosan felvesznek, teljesen ingyenes és csak 2 év.


Egyetemre kérdés, hogy felvesznek-e, vannak-e ingyenes féléveid és 3 évig tart a képzés.


Viszont gondolom, hogy a szakmán belül prioritást élveznek a diplomások, ugyanúgy, ahogy mondjuk egy diplomás ápoló és egy OKJ-s ápoló között is szoktat különbséget tenni a munkahelyeken.

2022. aug. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha már van egy diplomád akkor szerintem nem éri meg.
2022. aug. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!