Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakmákhoz NEM kell...

Milyen szakmákhoz NEM kell jogosítvány?

Figyelt kérdés

Feltétlen muszáj jogosítványt szereznem ahhoz hogy valami szakmát tanulhassak? Én nem szeretném megszerezni, próbáltam is már de nem jött össze és őszintén megvallom hogy egyszerűen sehogy nem megy a vezetés, hiba lenne jogsit adni nekem konkrétan. Meg már nem is szeretném egyáltalán. De mindenki azt vágja hozzám hogy milyen hülye vagyok hogy elengedtem ezt a jogsi témát, mert enélkül semmit nem leszek képes elintézni, meg sehova nem fognak felvenni dolgozni, maximum sz@r helyekre.


Tudnátok szakmákat ajánlani ahova nem kell, vagy olyan oldalt ajánlani ahol válogathatnék a szakmák közül? Egyébként emelt történelem érettségim van, angol komplex nyelvvizsgám közép szinten és már meg van az érettségim is ami nagyon szép lett. Egyetemre viszont még sem szeretnék menni, inkább csak valamilyen szakmát szeretnék. De most teljesen tanácstalan vagyok hogy milyen irányba válthatnék. Teljesen tanácstalan vagyok.



2022. júl. 30. 01:34
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Millióegy ilyen szakma van amihez nem kell.


Persze manapság tudom, hogy sok mindenhez odaírják, hogy előny a jogsi, de ott valószínűleg az áll a háttérben, hogy az irodista picsa vagy a pacalarcú főnököd saját kocsidat akarja taxinak tekinteni. Az ilyen munka alapból offos.

2022. júl. 30. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
13%
Az örök kérdés... Hogy érettségi / egyetemen után benzinkútasok legyünk vagy McDonald'sosok.
2022. júl. 30. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
Mondjuk milyen szakmát lehet olyan emberre bízni, aki egy jogsit sem tud letenni?
2022. júl. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3 akkor szerinted mit csináljak? Kössem fel magam elfogadva hogy rám semmit nem lehet bízni?😃

Mert lassan már alapból azon a szinten vagyok, az ilyenek pedig megerősítenek abban hogy lehet annyira nem buta gondolat ez.

2022. júl. 30. 09:13
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Átérzem a helyzeted kérdező, nekem sincs jogsim ill. engem már utasítottak el, feltehetően a jogsi hiánya miatt. Jelenleg én a nyelvvel próbálkozom, az sokkal jobban megy, és élvezem is, még ha az előbbit nem is képes kiváltani egy munkahelyen, előnyt mindenképpen jelentet.
2022. júl. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!