Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gitár vagy szintetizátor...

Gitár vagy szintetizátor kezdőnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jelenleg ezen a kettőn gondolkodom, de más ötleteket is meghallgatok. Segítsetek választani!


Köszi!



2022. júl. 31. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, melyiket akarod tanulni. Ebben még csak te tudsz dönteni.
2022. júl. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik szimpatikus.
2022. aug. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésből nem derül ki, hogy ki lenne a célszemély. Ajándék lenne? Vagy a kérdező próbál ilyen módon afffinitást nyerni egyik, illetve másik irányba? Ilyen jellegű ajándékkal nem bombázunk le senkit, hacsak nem volt konkrét kérés, ami ugye ebben az esetben nem derül ki.


Szóval pontosíts és akkor lehet viszonylag normális választ adni.

2022. aug. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én tanulnék
2022. aug. 1. 09:59
 5/8 anonim válasza:
100%
Amelyik jobban tetszik
2022. aug. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egy olcsó szintin kezdtem de mindig tudtam hogy gitározni szeretnék, tehát később beszereztem egy gitárt aztán még egyet, elektromost és az évek során már több is van. 👍
2022. aug. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ok, köszi a segítséget! Mindenkinek zöld kéz!
2022. aug. 1. 17:13
 8/8 anonim ***** válasza:
#3 vagyok: így már érthető. Simán lehet egyszerre a kettő. Nyilván nem akarsz azonnal akonzervatórimba iratkozni, de nagyon hasznos, amikor az ember látja kiterítve a hangokat. A gitáron ugye vannak sémák, hangsorok, formák. Egy idő után már nem is gondolkodsz, hogy milyen hangnemben, vagy milyen akkordot játszol. Jó esetben átmegy fokokra a játék, ami most tökmindegy, hogy micsoda. A billentyűn meg ott van kiterítve az egész zene. Szóval nagyon hasznos tud lenni, ha mindkettőn ki tudsz valamennyire igazodni. Kezdésnek nem kell egyikből sem iszonydrága, vagy nagy tudású cucc. A lényeg, hogy elkezdd valahogy. Hajrá!
2022. aug. 2. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!