Egyetem rossz matekkal?

Figyelt kérdés
Matek érettségim anno kettes lett, középiskolában nagyon rosszul ment a matek. Elvégeztem egy technikumot, nagyon jó eredménnyel viszont, így fel vennének egyetemre, csak az a kérdés bírnám e a matekot vagy kibuknék?
2022. aug. 2. 11:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
85%

[link]


A természettudományos ismeretek alatt felsoroltak MIND matek...

2022. aug. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

legkamubb egyetemek

Melyikek ezek, segítsetek már :D

2022. aug. 2. 12:13
 13/16 A kérdező kommentje:
Műszaki menedzser képzésen, nincs ennyi matek, írtam is, hogy az az első elképzelés.
2022. aug. 2. 12:16
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg tudod engedni magadnak a magántanárt, valamint van kitartásod és szorgalmad, akkor nem biztos, hogy lehetetlen az efféle induló hátrányt ledolgozni. De készülj fel, hogy oda kell tenned magad nagyon. S arra is, hogy lehet, hogy még mindent beleadva sem fog sikerülni. A matek kettes mögött ugyanis képességhiány is lehet, amin néha nem lehet segíteni. Van, aki matekból reménytelen eset. Én mindenesetre azt javaslom, hogy keress rögtön egy magántanárt, és járj hozzá rendszeresen. Két-három hónap után ha őszintén rákérdezel, valószínűleg meg tudja mondani, hogy lát-e esélyt vagy sem.
2022. aug. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
64%
12: amiknek a munkaerőpiacon elrettentő hírük van...
2022. aug. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 NTBS ***** válasza:
84%
Összejöhet, de nem ismerlek eléggé, hogy jó tanácsot tudjak adni.
2022. aug. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!