Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Neptunban miért tűntek el...

A Neptunban miért tűntek el bizonyos tantárgyak?

Figyelt kérdés
Elsőéves leszek, tudom, hogy nem sürgős, de én már nézegettem a neptunt és a mintaterv szerint “felvettem” néhány tárgyat (tudom, nem végleges). Erre most megnyitottam a Neptunt, igaz telefonon és a “tárgyak” menüpontnál bizonyos tantárgyakat, amik első félévben kötelezők és be is jelöltem, nem jelenít meg, illetve van olyan, amit bejelöltem és nem írja ki, hogy “felvéve”, míg másnál meg igen. De vagy kb 4 tantárgy eltűnt.
2022. aug. 4. 11:27
 1/3 A kérdező kommentje:
Es ha elmegyek a kozos targyfelvetelre, olvastam hogy lesz, akkor gond, ha kitorlok mindent es inkabb ott vesszuk fel?
2022. aug. 4. 11:28
 2/3 anonim ***** válasza:
67%

Melyik egyetem?


Ha úgy érted, hogy csak az órarendtervezőbe raktad be, akkor még tényleg nincs felvéve, nyilván nem lesz ott a felvett tárgyak között.

2022. aug. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még csak előzetes felvétel van, ami egy igényfelmérés a felsőbbévesek körében, hogy melyik tárgyra mennyi igény van. Mivel az újonnan felvetteknél feltételezik, hogy minden első féléves kötelező tárgyat fel fognak venni, csak azoknak kell ezeket felvenni, akik felsőbb évesek, csak megbuktak. Neked csak a szabadon választhatókkal kell most foglalkoznod, mivel az senkinek se kötelező, az előzezes felvétellel jelezheted az érdeklődésed ezek iránt, így a végleges tárgyfelvételhez a létszámot ez alapján fogják belőni. A rendes tárgyfelvétel a regisztrációs héten lesz, ami szeptember első hete.
2022. aug. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!