Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lęnne egy fontos kérdésem! At...

Lęnne egy fontos kérdésem! Attól félek, hogy szeptemberben nem fogom tudni folytatni ezt a megújult, esti OKJ-s sulit. Kérdések lent! ?

Figyelt kérdés

Tehát még fiatal vagyok.

Ez az első OKJ-s suli amibe belekezdtem.

Tavaly szeptemberben kezdtem.

A most kialakult helyzetek miatt úgy néz ki, hogy nem biztos, hogy fogom tudni folytatni a sulit.

Másik munkahely kell, ahol nem tudnak elengedni.

A pénz meg kell.

Úgy néz ki, nem tudom egyelőre megoldani.


Viszont az érdekelne, hogy így emiatt, hogy legalább egy évet kihagyok, akkor nem "veszítem" el ezt a 2 vagy 3 ingyenes OKJ-s lehetőségből egyet ?


Ugyanabban a suliban folytatnám, csak úgy néz ki, ki kell hogy hagyjak egy évet.


Mert egyébként érdekelne még más OKJ-s tanfolyam is, aminek sajnos nagyon borsos az ára!

És úgy, hogy ingyenes (és még bele is esik ebbe a kategóriába) ez épp kapóra jönne.


Tehát nem szeretném ezt a lehetőséget elveszíteni.


Ezért kérdezem, hogyha kihagyok egy évet, de utána ugyanabban a suliban folytatnám a tanulmányaimat, akkor "nem történik semmi" ?


Remélem érthető volt! :D

Nagyon szépen megköszönném, ha tudna nekem ebben valaki segíteni!



2022. aug. 5. 00:03
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor veszik el az ingyenes lehetőség, ha befejezed. Én már hagytam félbe 2 éves okj-s képzést és még mindig tudok kettőt ingyen elvégezni. Semmi következménye nem volt, hogy abbahagytam.
2022. aug. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!